درباره ما

فعالیت گروه آموزشی ما از مهرماه سال 1385 آغاز گردیده است. از همان ابتدا سعی ما بر این بوده که از منابع غنی آموزشی و به روز دنیا در موسسه استفاده نماییم. یکی از مهمترین اصول ما توجه به اصل مشتری مداری در فرآیند آموزش و یادگیری زبان و جلب اطمینان خاطر و رضایت زبان آموزان و خانواده های محترمشان می باشد. برد آموزشی مجموعه از نیروهای متخصص و فعال چه در زمینه آموزش و چه در زمینه روابط اجتماعی تشکیل گردیده است. مسئولین آموزشی ما دوره های تخصصی خود را هم به صورت آکادمیک در دانشگاه های معتبر و هم به صورت شرکت در کارگاههای آموزشی بین المللی گذرانده اند مجموعه ما در چهار حوزه مشغول به فعالیت است بخش مهد زبان انگلیسی، خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان که برای نخستین بار درجنوب تهران فعالیت های نوینی را در بخش آموزش زبان چه در حوزه کودکان و چه در حوزه بزرگسالان توسط این مجموعه ارائه گردیده است.
تشکیل کلاسهای مهد زبان انگلیسی برای رده سنی 3 الی 6 سال توسط این مجموعه برای نخستین بار صورت گرفته است. با ایجاد امکانات مناسب و ایجاد محیطی شاد و مفرح برای رده ی سنی مهد زبان در خدمت زبان آموزان گرامی و خانواده های محترمشان آماده به خدمت گزاری هستیم.
برای نخستین بار کلاس های آموزش زبان فرانسه در شهرری توسط این مجموعه ارائه گردیده است. سیستم پویای ما توانایی تربیت دانش آموزانی را دارد که میتواند در آینده در مجموعه ما مشغول به تدریس شوند. خروجی سیستم آموزشی ما منجر به پرورش زبان آموزانی گردیده است که هم اکنون از اساتید مستعد و خلاق مجموعه به شمار میروند. طبق رایزنی های صورت گرفته با نمایندگی دانشگاه کمبریج در ایران مجموعه ما توانست برای نخستین بار در محدوده جنوب تهران نظر مساعد آنها را مبنی بر همکاری جهت برگزاری دوره های آمادگی و آزمون استاندارد کمبریج جلب نماید. از این پس کلیه آزمون های Y.L.E که شامل STARTER,MOVERS&FLYERS  در بخش خردسالان KET,PET در بخش نوجوانان FCE,CAE,CPE در بخش بزرگسالان و آزمون TKT ویژه مدرسین زبان در مجموعه پیام ری برگزار میگردد.

فهرست